Wspinanie to sposób na życie i jego spędzanie. Piękne krajobrazy, bezpośredni kontakt z naturą w połączeniu z adrenaliną i aktywnym sposobem spędzania czasu. Podchodząc do drogi wspinaczkowej bądź ściany chcemy się z nią zmierzyć i zdobyć ją, przeżywając kolejny fantastyczny moment naszej przygody ze wspinaczką.

Zarówno my jak i nasi przyjaciele oraz Klienci cenimy sobie to w jaki sposób przeżywamy te wyjątkowe momenty naszego życia. Chcemy mieć maksymalny komfort, kontrolę i możliwość wydobycia z nas tego co najlepsze. Móc zmierzyć się z każdym wyzwaniem bez przeszkód i w sposób maksymalnie wydajny. Dlatego od 25 lat tworzymy jeden z podstawowych elementów, który pomaga nam stawiać kolejne kroki w naszej pasji – we wspinaniu. Wspinanie wydobywa z nas to co jest w nas najlepsze. Kształtuje w ludziach wolę walki, wzmacnia charakter i daje olbrzymią satysfakcję ze zrealizowania kolejnego celu. Dlatego na tej drodze chcemy wspomóc naszych Klientów. Tak jak nasi Klienci, tak i my nie uznajemy kompromisów w dążeniu do celu. Nie chcemy aby cokolwiek przeszkodziło nam w jego osiągnięciu. Dlatego każdy but jest wytwarzany ręcznie. Przechodzi przez ręce naszego pracownika. Wpływa to na wysoką jakość wszystkich naszych produktów. Każda para jest przygotowana, złożona, zszyta, sklejona i przed spakowaniem sprawdzona przez naszego pracownika.

Jeżeli tak jak my nie uznajesz kompromisów w dążeniu do celu.Jeżeli chcesz pokonywać kolejne drogi i wchodzić na kolejne szczyty swoich możliwości wybierz TRIOPA.

072_HI_2012A 166-0

Dodaj komentarz